Vapaaehtoiseksi? -webinaari 6.9.2022

Mietitkö, millaista vapaaehtoistoimintaa yhdistyksemme tarjoaa? Kiinnostaisiko sinua toimia Nuoret Lesket ry:n vapaaehtoisena ja olla avuksi muille kumppaninsa menettäneille?

Tule kuuntelemaan Vapaaehtoiseksi? -webinaaria 6.9. kello 18-19.30. Tilaisuudessa saat tietoa yhdistyksen tarjoamista vapaaehtoistehtävistä, kuulet vapaaehtoisena toimivien vertaisten kokemuksia vapaaehtoistoiminnasta sekä siitä, miten sinä voit päästä mukaan toimintaan. Webinaari toteutetaan Zoomin kautta, joten voit osallistua vaikkapa kotisohvalta käsin. 

Ilmoittautuminen

Ilmoittautuminen tapahtuu alla olevan lomaakkeen kautta. Ilmoittautua voi aina 6.9. kello 12 asti.

Hae mukaan:
https://q.surveypal.com/2022-syksy-ilmo-Vapaaehtoiseksi-webinaari/0

Osallistumislinkin webinaariin saat sähköpostiisi ennen webinaarin alkua. 

Lisätiedot: [email protected]

Tervetuloa mukaan!