Juhlavuonna tapahtuu: yleisöluento ja onnittelumainos lehteen

Surevan tukena -luento ja 10v. -kahvit

Tule kuuntelemaan miten voit olla surevan tukena ja tutustumaan Suomen nuoret lesket ry: n toimintaan Kansalaistoiminnankeskus Mataraan to 19.9 klo 13-15. Tarjolla myös synttärikahvit!

Tervetuloa yhteistyökumppanit, surevia työssään kohtaavat ja kaikki aiheesta kiinnostuneet!

Ilmoittaudu mukaan:
https://my.surveypal.com/ILMOITTAUTUMINEN-Surevan-tukena–luento-ja-10-v.-kahvit

Tue Onnittelumainoksella Suomen nuoret lesket ry:n toimintaa

Julkaisemme syyskuussa ilmestyvässä yhdistyksen lehdessä yhteistyökumppaneiden, sidosryhmien ja yritysten onnittelumainoksia. Onnittelumainokset tulevat lehteen otsikon ”Onnittelemme 10-vuotiasta Suomen nuoret lesket ry:tä” alle.

Onnittelumainoksella voit tukea valtakunnallista leskien ja leskiperheiden vertaistukitoimintaa. Suomen nuoret lesket ry -lehden pääasiallinen lukijakunta ovat lesket, mutta kyseistä juhlavuoden lehteä on tarkoitus jakaa myös yhteistyökumppaneille, sidosryhmille sekä ammattilaisille, jotka työssään kohtaavat leskiä ja leskiperheitä.

Neliväri-ilmoituksen koko on noin 60 mm x 40 mm. Ilmoitukseen mahtuu toimijan logo / nimi. Ilmoituksen hinta on 40 €. Painovalmis ilmoitusaineisto (pdf /png /jpg) toimitetaan 10.9. mennessä osoitteeseen: [email protected].

Ohjeet maksamiseen:
Mainoksen maksu yhdistyksen tilille: FI64 1045 3000 1921 86
Viestikenttään viesti: Snl 10 v